Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прем'єр-міністр анонсував заміну керівництва Фонду держмайна

Приватизацію державних об'єктів виконуватимуть нові топчиновники.

Кабмін хоче замінити керівництво Фонду державного майна – для ефективного продовження приватизації в Україні.

Про це в неділю, 15 вересня, під час презентації проєкту держбюджету-2020 сказав прем'єр-міністр Олексій Гончарук, пише dt.ua.

"У цьому бюджеті (у проєкті на 2020 рік) ви поки не побачите серйозного збільшення доходів від приватизації. Це тому, що ми незабаром плануємо змінити керівництво Фонду держмайна", - заявив Гончарук.

В уряді розраховують, що нове керівництво ФДМ протягом двох тижнів представить "реалістичний і конкретний" план приватизації на наступний рік.

Нагадаємо, за перше півріччя цього року в Україні знову провалили приватизацію – надходження до бюджету склали всього 1,6% від плану. Дефіцит бюджету перекрили внутрішніми запозиченнями.

Фонд держмайна нині очолює Віталій Трубаров. Він виконувач обов'язків голови ФДМ останні два роки.

Відео Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна, його підтримали 266 депутатів. В уряді сподіваються: спрощена система продажу привабить нових інвесторів. Перелік об’єктів, що не підлягають приватизації, розширили, туди додали зокрема медзаклади та заклади освіти. А до списку тих, хто не може бути покупцем, внесли представників Російської Федерації та осіб, що перебувають під санкціями.

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції