Прем'єр-міністр Нідерландів подзвонив Порошенкові з обіцянкою безвізового режиму для України

Політик ніби вибачається за результати референдуму про асоціацію Києва і Брюсселя.

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте. Вона відбулася за ініціативи нідерландської сторони, повідомили у прес-службі глави української держави.

Рютте повідомив про те, що він засмучений результатами референдуму, який відбувся в Нідерландах у середу, 6 квітня. Політики обговорили подальші дії в напрямку набуття чинності угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

"Ця історична угода повною мірою відповідає стратегічним інтересам України та Європейського Союзу, включаючи Нідерланди", - підкреслив Порошенко.

Він також наголосив на відданості України імплементації угоди про асоціацію, включаючи положення про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі.

Прем'єр-міністр Нідерландів запевнив у підтримці його державою надання безвізового режиму для українців.

Раніше голландці пояснили, що хотіли сказати своїм голосуванням на референдумі. За твердженням політиків і юристів, результати спрямовані не до Києва, а до Брюсселя та місцевого уряду.

Як уже повідомлялося, більшість людей, які взяли участь у референдумі, проголосували проти угоди про асоціацію між ЄС і Україною.

ВідеоРеферендум в Нідерландах не перекреслює європейські перспективи України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: