Перейти до змісту
Прем'єр проінспектував КПВВ на Донбасі та обговорив процедуру перетину лінії розмежування для дітей

Прем'єр проінспектував КПВВ на Донбасі та обговорив процедуру перетину лінії розмежування для дітей

Раніше президент дав завдання Кабміну спростити процедуру перетину кордону для громадян.

Вдень 28 жовтня прем'єр Олексій Гончарук разом із міністеркою у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксаною Колядою відвідав КПВВ у Новотроїцькому. Під час робочої поїздки чиновники поспілкувалися із прикордонниками й місцевими мешканцями. 

Про це міністерка написала у своєму Facebook.

"Швидка робота, відсутність черг та незручностей - те, що побачила сьогодні на КПВВ в Новотроїцькому. Поговорили з людьми, які їхали з окупованої території. Кажуть, все працює добре", - зауважила Коляда.

За її словами, чиновники також обговорили з прикордонниками важливість відстрочення норми щодо перетину КПВВ дітьми за закордонними паспортами. Міністерка зазначила, що наразі є місяць часу на відпрацювання нового механізму.

Швидка робота, відсутність черг та незручностей - те, що побачила сьогодні на КПВВ в Новотроїцькому. Разом з Олексій...

Опубликовано Оксаной Гаврилюк Понедельник, 28 октября 2019 г.

Нагадаєємо, 16 жовтня Кабмін відклав на місяць постанову, яка змінює правила перетину контрольно-пропускних пунктів в'їзду-виїзду. Так, від 29 жовтня зокрема, мали змінитись правила перетину КПВВ між тимчасово окупованими територіями та підконтрольними українській владі для дітей віком до 14 років. А саме, за новими правилами під час перетину лінії розмежування діти повинні мати закордонний паспорт.

Відео Потік людей через КПВВ у Станиці Луганській значно збільшився

У Станиці Луганській зводять міст - будівельні роботи йдуть за графіком, шлях на окуповану територію мають збудувати за п'ять тижнів. Про це повідомляють у луганській військово-цивільній адміністрації. Водночас, прикордонники кажуть, потік людей через КПВВ збільшився.  

Потік людей через КПВВ у Станиці Луганській значно збільшився

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин