"Премію відпрацьовує". Гройсман покепкував з глави НАЗК

Корчак не прийшла доповідати перед міністрами. 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду потролив главу НАЗК Наталію Корчак, яка не прийшла на зустріч з урядовцями.

Міністр юстиції Павло Петренко запропонував перенести ухвалення  проекту Національної доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики, адже в ньому уряду пропонують схвалити висновок про ефективність роботи НАЗК,  а це "не на часі з огляду на ті події, які відбувалися з хвилею декларування до 1 квітня".

За словами очільника Мін'юсту, публічна частина реєстру наразі не працює.

Гройсман  у відповідь хотів заслухати з цього приводу главу НАЗК Наталію Корчак, яка мала представляти проект доповіді. З'ясувалося, що на засіданні її немає, повідомляє "Українська правда".

"Не прийшла. Видно, премію собі відпрацьовує…", – зазначив Гройсман.

Нагадаємо, Нацагентство широко критикують за невідповідну роботу реєстру декларацій, яка наприкінці терміну подачі звітності не працювала кілька днів. Напередодні дедлайну 1 квітня, коли мали бути зареєстровані всі електронні декларації посадовців, система знову дала збій.  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав главу НАЗК Наталію Корчак та інших членів Агентства звільнитися. Своєю чергою Корчак заявила, що не збирається йти у відставку.  

Корчак викликали на засідання парламенту, аби відзвітувати про свою роботу. 

Під час виступу у Верховній Раді вона зізналася, що виписала собі премію у 200 тисяч гривень.

ВідеоКорчак пояснила, за що виписувала собі і колегам премії по 200 тисяч гривень

Залиште свій коментар