Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прес-служба генпрокурора потролила в соцмережах його опонентів фотографією шефа з аеропорту

Луценко летить до Нью-Йорка через Стамбул.

Прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган виклала в соцмережі Facebook фото свого шефа, який сидить залі аеропорту в турецькому Стамбулі.

"В аеропорту Стамбула під час реєстрації на рейс до Нью-Йорка помічений чоловік, схожий на генпрокурора Юрія Луценка. Десь нервово задьоргалося джерело нардепа Добродомова", - зіронізувала Сарган.

В аеропорту Стамбула при реєстрації на рейс до Нью-Йорка помічений чоловік, схожий на Генпрокурора Юрія Луценка. *Десь нервово задьоргалося джерело нардепа Добродомова

Опубліковано Ларисою Сарган 22 травня 2018 р.

Нагадаємо, на початку квітня лідер партії "Рух нових сил" та екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявив, що генпрокурору Юрію Луценку скасували американську візу і зняли з літака KLM в аеропорту Схіпхол в Амстердамі.

Про те, що Луценку скасували візу до США і не дозволили вилетіти до цієї країни з Амстердама, раніше повідомив народний депутат Дмитро Добродомов, який під час суду над Саакашвілі у грудні 2017 року готовий був взяти його на поруки.

У відповідь на це Луценко у коментарях до посту на Facebook написав: "Клініка там у вас без Мішіко". Речниця генпрокурора Лариса Сарган додала, що "це маячня", Луценко перебуває на роботі й нікуди не літав.

Залиште свій коментар

Вибір редакції