Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прес-служба НСК "Олімпійський" анонсувала зустріч журналістів з Порошенком 14 квітня

Всі ЗМІ запрошують до акредитації

У неділю, 14 квітня о 14:00 президент України Петро Порошенко відвідає НСК «Олімпійський», повідомляється на офіційній сторінці стадіону. 

Там додають, що інформація надана лише для представників засобів масової інформації, з можливим правом акредитуватись (бути вповноваженими відвідати захід) до 14:00 13 квітня.

Тож на стадіон для зустрічі з президентом України будуть пускати лише з 13:00 за паспортами та редакційними посвідченнями.

Відповідне оголошення з'явилось і на офіційному сайті президента. 

У зв'язку з приїздом Порошенка на стадіоні скасували екскурсії на 14 квітня і деякі 13 квітня. 

❗Увага❗ . 13 квітня 2019 року екскурсії головною спортивною та культурною ареною України - НСК «Олімпійський» будуть...

Опубліковано Olympic NSC Субота, 13 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції