Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прессекретарка Зеленського відштовхнула журналіста. Це вже не вперше

Прессекретарка Зеленського відштовхнула журналіста. Це вже не вперше

Журналісти обурюються поведінкою Мендель.

Прессекретарка президента України Юлія Мендель відштовхнула журналіста "Схем" Сергія Андрушко, коли той хотів поставити запитання керівнику ОП Андрію Богдану. Відео події розмістили "Схеми" на YouTube (на відео від 15.08 хвилин).

"Хто може пояснити в якій цивілізованій країні світу прессекретарка президента дозволяє собі подібне в момент, коли журналіст хоче поставити питання першим особам! Це як називається?! Свобода слова?! Ви там в США про нову країну говорите зараз? Ну то от пару скрінів з "нової країни", - написав про подію журналіст "Схем" Михайло Ткач на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

У коментарях до посту журналісти інших українських видань почали ділитися схожими ситуаціями з Мендель.

скрін сторінки ткача

"Я офігіла, коли вона мене схопила ззаду і пересунула в прямому сенсі з місця", - розповіла у коментарях журналістка LB Ганна Стешенко.

За словами журналіста "Української правди" Романа Кравця, на форумі YES він робив Мендель зауваження, щодо такої поведінки з журналістами, "бо це на голову не налазить".

Крім того, на форумі Мендель грубо відсунула журналіста Radio Free Europe Крістофера Міллера, який підійшов поговорити із Зеленським.

На відео від 6.15 хвилин.

Нагадаємо, 16 вересня повідомлялося, що в Офісі президента провели перше засідання ради зі свободи слова та засекретили його результати.

Відео Що відомо про прес-секретаря Зеленського Юлію Мендель

Президент Володимир Зеленський призначив Юлію Мендель своїм прес-секретарем. Їй 32 і вона працювала журналістом на кількох загальноукраїнських телеканалах та співпрацювала з іноземними виданнями, зокрема, із "The New York Times".

Що відомо про прес-секретаря Зеленського Юлію Мендель

Залиште свій коментар

Вибір редакції