Претензій не сприймаємо: У Порошенка відповіли Зеленському та дорікнули Коломойським

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Адміністрації президента зазначили, що передача влади - процес непростий.

Чинний президент України Петро Порошенко прийме будь-яку дату інавгурації новообраного голови держави, визначену Верховною Радою, проте до цього моменту залишається при посаді та повноваженнях. Про це говориться у відповіді на заяву новообраного президента Володимира Зеленського, розміщеній на Facebook Адміністрації президента.

“Україна - це не номер у єгипетському готелі, як здається пану Зеленському. Передача влади – це складний і відповідальний процес. І Петро Порошенко прагне здійснити його згідно європейської традиції, так як це прийнято в демократичних країнах”, - йдеться у заяві.

Зазначається, що Порошенко підтверджує своє запрошення Зеленському, не чекаючи інавгурації, провести зустрічі та “обговорити найважливіші питання життєдіяльності країни, рівно як і будь-які інші питання, пов’язані із передачею повноважень і відповідальності”.

Президент України Петро Порошенко з повагою ставиться і до вибору українців, і до позиції найвищого законодавчого...

Опубліковано Адміністрація Президента України Пʼятниця, 10 травня 2019 р.

“Відтак, в команді Петра Порошенка не сприймають жодних претензій щодо нібито затягування інавгураціі. Водночас вважають позитивним сам факт того, що обраний президент порушив, нарешті, монополію Ігоря Коломойського на публічне формування порядку денного нової влади і хоча б у чомусь продемонстрував власну позицію… Можливо, навіть без консультацій із їхнім спільним адвокатом”, - йдеться у заяві.

Нагадаємо, обраний президент України Володимир Зеленський звернувся до депутатів Верховної Ради призначити дату інавгурації 19 травня, а також звинуватив чинного президента Петра Порошенка у перестановках в армії і роздаванні звань генералів, порівнявши його з туристом у єгипетському готелі.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції