Президент Грузії вважає необґрунтованим звинувачення прокуратури щодо Саакашвілі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами президента Маргвелашвілі, всі заяви прокуратури щодо Саакашвілі є політичними.

Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі вважає необґрунтованим кримінальне переслідування прокуратурою колишнього президента Міхеіла Саакашвілі.

За словами президента Маргвелашвілі, всі заяви прокуратури щодо Саакашвілі є політичними, передає Інтерфакс.

"Після початку кримінального переслідування колишнього президента Саакашвілі на підставі його конституційного права про помилування ув'язнених прокуратура зробила і політичні заяви, що ще більше погіршило підозри про спроби неправильної інтерпретації конституційних повноважень президента і створення проблем для конституційного балансу", - зазначив Маргвелашвілі.

Він зауважив, що з міжнародної точки зору початок кримінального переслідування на підставі статті Конституції породжує багато запитань і "завдає серйозного удару по міжнародному іміджу Грузії".

"Є підозри, що початок переслідування за цією статтею має на меті обмеження президентських повноважень і ослаблення інституту президента", - додав він.

Своєю чергою, Маргвелашвілі не має наміру давати коментарі з приводу конкретного рішення Тбіліського міського суду, згідно з яким Саакашвілі винесено вирок про трирічне ув'язнення.

ВідеоСуд відмовився надати Саакашвілі політичний притулок

Окружний адміністративний суд не захотів скасувати рішення Державної міграційної служби Київщини. Восени 2017 року вона відмовила надавати екс-президенту Грузії прихисток в Україні. А самого політика, якого іще раніше позбавили громадянства, мали б депортувати. Саакашвілі рішення оскаржив. Мовляв, у Грузії проти нього нібито відкрита сфабрикована справа. У міграційній службі натомість твердять - претензій до грузинського правосуддя не мають.

Суд відмовився надати Саакашвілі політичний притулок

Нагадаємо, суддя Тбіліського міського суду Георгій Аревадзе оголосив рішення по частині обвинувачення щодо екс-президента Грузії у справі Сандро Гиргвліані.  Суддя визнав Саакашвілі винним, і засудив до позбавлення волі терміном на 3 роки. У справі Сандро Гиргвліані Міхеілу Саакашвілі висунуто звинувачення за статтею «зловживання службовими повноваженнями». 

Сам Саакашвілі назвав вирок грузинського суду щодо нього "повністю незаконним" і таким, що "суперечить всім міжнародним, національним нормам та здоровому глузду". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції