Президент ПАРЄ пообіцяв Парубію не визнавати російських виборів у Криму

Спікер українського парламенту передав європейцям відповідну ноту.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій у Франції передав президентові ПАРЄ ноту протесту від українського МЗС щодо російських виборів у Криму. Також до європейців потрапило звернення українського парламенту із закликом не визнавати вибори до Держдуми, оскільки голосування на окупованих територіях підриває їхню легітимність, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Повернення і розмови про повернення російської делегації до ПАРЄ вважаю неприйнятними. Бо жодна з вимог, які були в резолюції ПАРЄ, Росією не була виконана. Навпаки. Розмови про повернення Росії – це не спроба компромісу, а заохочення до ще більш агресивних дій", - заявив Парубій.

ВідеоУкраїна поскаржилася в ПАРЄ на нелегітимність виборів до Держдуми в Криму

Напередодні він різко виступив проти присутності на офіційних заходах у Європі представників російського парламенту. Зокрема, спікера Матвієнко Парубій звинуватив у співучасті в путінських злочинах проти України та заявив, що таким людям не місце серед порядних європейських політиків.

Останні тижні в Парламентській Асамблеї Ради Європи точаться суперечки, чи повертати Росії право голосу в цій організації. Вона втратила його у квітні 2014 року. Президент ПАРЄ Педро Аграмунт раніше заявляв, що з Росією треба відновити діалог. Але тепер запевнив українську делегацію, що ПАРЄ ніколи не визнає анексію Криму і не спостерігатиме за російськими виборами на півострові.

Залиште свій коментар

Наступна публікація