Президент розповів, коли настане повноцінний мир

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Без українського півострова миру не буде.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що повноцінне настання миру станеться в Криму. Про це глава держави розповів на відкритті Форуму "Age Of Crimea Forum 2020".

"Повернення Криму до України - це не просто моя мета як президента, або позиція як громадянина України. Це не тільки наша спільна мрія. Це запорука безпеки на планеті. Це відновлення віри в міжнародне право та віри у справедливість. Ми знаємо, що світове співтовариство нас підтримує і продовжить з нами цю роботу, цю велику боротьбу", - заявив він. 

Зеленський зазначив, що цей день обов’язково настане. "У цьому зацікавлений весь світ, бо повноцінне закінчення війни станеться на Донбасі, а повноцінне настання миру станеться в Криму", - уточнив президент.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що підписав указ про відзначення 26 лютого Дня супротиву окупації

Плейлист 23 відео Новини окупованого Криму. Актуальне

2019 року Крим "відсвяткував" вже п’яту річницю анексії. За цей час півострів, як і Росія, отримав серйозні санкції, однак ніхто досі не змусив Москву хоча б розпочати обговорення повернення Криму до України. На п’ятий рік анексії росіяни продовжують репресії та утиски на півострові.

Новини окупованого Криму. Актуальне

Залиште свій коментар

Вибір редакції