Президент скасував указ Ющенка про проблискові маячки на службових авто. Його замінив аналогічний указ Кабміну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відтепер маячки зможуть використовувати службові автомобілі ДБР та НАБУ.

Президент України Володимир Зеленський скасував указ третього президента Віктора Ющенка, який впорядковував використання проблискових маячків на службових автомобілях. Про це йдеться на сайті президента.

В указі Зеленського йдеться, "визнати такими, що втратили чинність: указ президента України від 30 березня 2005 року №567". Крім того, цим же указом визнано такими, що втратили чинність п. 6 ст. 1 указу президента від 11 квітня 2008 року №333 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких указів президента України" та п. 6 ст.1 указу від 16 грудня 2014 року №934 "Про внесення змін до деяких указів президента України", що вносили зміни до указу №567.

Водночас, у разі скасування цього указу набирає чинності указ Кабміну від 2017 року. За текстом він є аналогічним указу Ющенка, однак додає також автомобілі Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро та Національної поліції.

Раніше, Зеленський підписав указ про утворення Офісу президента України шляхом реорганізації та скорочення чисельності працівників Адміністрації президента.

ВідеоЗеленський подасть до Ради законопроєкт про скасування формули "Роттердам+"

Нова владна команда на початку нового тижня обіцяє внести в Раду цілий законопроект про ліквідацію формули "Роттердам+", яку вже давно викрили і зрозуміли, що вона доїть по 12 мільярдів гривень на рік з кишень українців в інтересах двох олігархів. Водночас Конституційний суд визнав незаконним існування всієї комісії з регулювання електроенергетики, створеної експрезидентом Порошенком ще в 2014 році. Здавалося б, можна радіти, що хитру НКРЄ, яка благословила цю формулу і шалені тарифи разом з нею, назвали неконституційною і приберуть. Але у  нового президента спробували відібрати право вплинути на цю схему.

Зеленський подасть до Ради законопроєкт про скасування формули "Роттердам+"

Залиште свій коментар

Вибір редакції