Президент сподівається, що безвізовий режим між Україною та ЄС запровадять у травні

Дата публікації
Президент сподівається, що безвізовий режим між Україною та ЄС запровадять у травні

Біометричні паспорти дозволять громадянам України безперешкодно їздити до країн ЄС після підписання угоди про безвізовий режим / twitter.com/poroshenko

Головною ідеєю впровадження біометричних паспортів є суттєве підвищення захищеності суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму.

Запровадження біометричних паспортів громадян України для виїзду за кордон – це ключовий крок до запровадження безвізового режиму з країнами ЄС, переконаний президент Петро Порошенко.

"Цього кроку ЄС чекає від України для того, щоб надати нам безвізовий режим" – сказав глава держави під час відвідування сервісного центру з видачі паспортів.

Порошенко висловив сподівання, що рішення щодо запровадження безвізового режиму між Україною та країнами ЄС буде ухвалено вже у травні поточного року на саміті "Східного партнерства" у Ризі.

"З біометричними паспортами всі громадяни України будуть без віз перетинати кордон з країнами Шенгенської зони", – сказав президент. Він повідомив, що за підсумками переговорів з міністром закордонних справ Латвії досягнуто домовленість про внесення цього питання до порядку денного Саміту.

Біометричні паспорти дозволять громадянам України безперешкодно їздити до країн ЄС після підписання угоди про безвізовий режим. Особливість документа в тому, що це посвідчення особи міститиме електронний носій даних, на якому буде вписано інформацію про біометричні показники власника документа з метою його ідентифікації. Головною ідеєю впровадження біометричних паспортів є суттєве підвищення захищеності суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму. Однак для українців біометричний паспорт також означатиме, що країна стає на крок ближчою до безвізового режиму з ЄС.

Нагадаємо, що разом із Порошенком перші біометричні паспорти отримали майданівці, журналіст і переселенка

В Україні стартував прийом заявок на оформлення біометричних паспортів

В Україні стартував прийом заявок на оформлення біометричних паспортів

Наступна публікація