Президент закликав Нідерланди завершити ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Україна виконала всі узгоджені критерії - переконаний глава держави.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з очільником сенату парламенту Нідерландів Анкі Брукерс-Кноль.

Глава держави закликав голландських парламентарів прийняти ефективні рішення для завершення Нідерландами процесу ратифікації угоди про асоціацію з ЄС. Він висловив впевненість, що результати квітневого референдуму в Нідерландах не стануть непереборною обставиною на цьому шляху.

Президент України також висловив надію на якнайшвидше завершення процесу ухвалення Європейським Союзом рішення щодо запровадження безвізового режиму для українських громадян. "Україна виконала всі узгоджені критерії", - зазначив Петро Порошенко, наголосивши, що "це підтверджує і сама європейська сторона".

Глава держави також проінформував про кроки, які здійснює Україна у боротьбі з корупцією, реформуванні прокуратури та впровадженню судової реформи.

Співрозмовники обговорили також ситуацію на Донбасі. Президент наголосив на необхідності посилення міжнародного тиску по відношенню до агресора з метою пришвидшення звільнення українських заручників на окупованих територіях та політичних в'язнів, які знаходяться в Росії.

Президент України та голова сенату парламенту Нідерландів обговорили питання розслідування катастрофи літака рейсу МН-17, збитого російськими бойовиками у липні 2014 року.

Нагадаємо, 6 квітня у Нідерландах відбувся референдум щодо угоди про асоціацію України і ЄС.  Згідно з нідерландським законодавством, він має консультативний характер, а, отже, остаточне рішення про ратифікацію Угоди після проведення внутрішніх дискусій і процедур буде ухвалювати уряд Нідерландів.

Результати референдуму були оголошені в Гаазі у міжнародному прес-центрі Nieuwspoort. Згідно з даними, явка становила 32,28%, проти проголосували 61%, за – 38,21%. 

ВідеоНідерланди не скасовуватимуть Угоду про асоціацію між Україною та ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: