Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президент закликав Раду пришвидшити отримання безвізового режиму та вийти із політичної кризи

Петро Порошенко підкреслив важливість знаходження компромісу між фракціями Верховної Ради.

Президент Петро Порошенко закликав народних депутатів підтримати на засіданні у вівторок, 15 березня, запропоновані ним зміни до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру у 2016 році".

Глава держави підкреслив, що зазначений законопроект усуне останню перепону на шляху до запровадження безвізового режиму для українців у країнах Євросоюзу.

Глава держави зазначив, що і Європейська Комісія, і Рада міністрів внутрішніх справ, і Європейський парламент чітко налаштовані на те, щоб прийняти рішення про надання українцям права вільно подорожувати країнами Шенгенської зони.

Петро Порошенко акцентував на тому, що ухвалення цього законопроекту передовсім необхідне Україні та її громадянам, адже значна частина його положень сприятиме посиленню боротьби з корупцією.

Президент також закликав народних депутатів проголосувати за законопроект щодо спецконфіскації.

Петро Порошенко особливо відзначив, що прийняття цього законопроекту є пріоритетним і дозволить розблокувати та повернути в Україну близько 1,5 млрд. доларів, а також забезпечить фінансування державного оборонного замовлення, якого дуже потребує українське військо.

Під час розмови глава держави також закликав народних депутатів проголосувати законопроект щодо внесення змін до процедури заочного правосуддя, який дозволить Україні розпочати судовий процес над Януковичем.

Петро Порошенко підкреслив важливість знаходження компромісу між фракціями Верховної Ради та пришвидшення процесу виходу із політичної кризи.

Нагадаємо, що фракція БПП обговорює можливість ухвалення постанови про звільнення Арсенія Яценюка з посади прем'єр-міністра

Додамо, раніше Порошенко вирішив зустрітитися з представниками парламентських фракцій і груп та висунув три варіанти вирішення кризи у владі й кандидатів на місце Яценюка.

Сам глава уряду Арсеній Яценюк заявив, що бачить себе у кріслі прем'єр-міністра, а вакантні посади міністрів потрібно доукомплектувати.

Додамо, що на засіданні фракції БПП "Солідарність" депутати говорили про кандидатів на посаду прем'єра – Наталію Яресько, Володимира Гройсмана та Андрія Садового.

Залиште свій коментар

Вибір редакції