Президент затвердив Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Контроль за виконанням рішення РНБО, введеного в дію указом, покладається на секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Президент України Петро Порошенко увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня «Про Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні».

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначається, що Порошенко підписав відповідний указ №310/2017.

«Президент доручив Кабінету міністрів разом із Службою безпеки України, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони, Службою зовнішньої розвідки України, Управлінням державної охорони, Адміністрацією Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, розробити та у тримісячний строк затвердити в установленому порядку план реалізації цієї Концепції та забезпечити його виконання», - йдеться у повідомленні.

Контроль за виконанням рішення РНБО, введеного в дію указом, покладається на секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Згідно з інформацією прес-служби президента, документ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, 13 вересня на засіданні Ради національної безпеки і оборони було ухвалено концепції забезпечення контррозвідувального режиму та розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції