Президент Зеленський розповів, про що мріє після роботи та чого просить у молитві до Господа

Дата публікації
Перегляди
9308
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Президент Зеленський розповів, про що мріє після роботи та чого просить у молитві до Господа

Фото: Сайт президента України

У Зеленського напередодні Великодня вихідний. 

Президент України Володимир Зеленський після свого робочого дня, упродовж якого має низку важливих перемовин та зустрічей, повернувшись додому має єдине бажання - помовчати. І в моменти спокою та тиші глава держави звертається до Господа у молитві.

Про це український президент розповів під час відеозвернення 18 квітня. 

"Знаєте, майже увесь мій робочий день – це зустрічі, наради, дзвінки, переговори. Так багато говориш, а повернувшись додому, тільки одне бажання – помовчати. Я нещодавно зрозумів, що насправді в такі миті я не мовчу. Я звертаюсь до Бога. І тут я нічим вас не здивую – бо ми всі, хоч і різними словами, але просимо Всевишнього про одне й те ж. Щоб наші батьки жили довше, щоб наші діти були щасливими, щоб онуки не кашляли, щоб кохані люди були завжди поруч, щоб в Україні все було добре. І щоб усі ми були живі та здорові", - розповів Володимир Зеленський.

Крім того, український президент зазначив, що нині важливо дотриматися обмежень, аби карантинні заходи були якнайскоріше скасовані. Зеленський сказав, що розуміє українців, які дотримуються самоізоляції, оскільки проводить увесь свій час в кабінеті на Банковій, де навіть не відчиняються вікна

"А ще Великдень – це свято щирості та відвертості. І сьогодні вся наша країна об’єднана одним-єдиним бажанням – вийти на вулицю. Розумію, як це, бо сам з ранку до вечора сиджу в кабінеті. Скажу більше: сподіваюсь, це не державна таємниця, але в цьому кабінеті навіть не відчиняються вікна. Але зараз я вдома, у мене вихідний. Так, у президента теж буває вихідний. Президент теж людина", - зауважив Зеленський.

Привітання Володимира Зеленського з прийдешнім Великоднем.

«Щоб наші батьки жили довше, щоб наші діти були щасливими, щоб кохані люди були завжди поруч, щоб в Україні все було добре. І щоб усі ми були живі та здорові. Хай у цьому нам Бог помагає. А ми – допоможемо Богові. Залишаємось вдома», – Президент України Володимир Зеленський укотре закликав українців святкувати Великдень, не виходячи на вулицю.

Опубликовано Офіс Президента України Суббота, 18 апреля 2020 г.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
9308
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація