Президент Зеленський увів у дію рішення РНБО про "трубу Медведчука"

Президент Зеленський увів у дію рішення РНБО про "трубу Медведчука"

Фото: УНІАН

Указ набирає чинності від дня його опублікування.

26 лютого Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 19 лютого про стан виконання рішень РНБО.

Відповідний указ №77/2021 оприлюднено на сайті глави держави.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 лютого 2021 року "Про стан виконання рішень Ради національної безпеки і оборони України", - йдеться в документі.

У вказаному рішенні РНБО Кабінету Міністрів доручено, зокрема, забезпечувати виконання органами виконавчої влади рішень Радбезу, введених у дію указами Президента; вжити заходів щодо притягнення в установленому порядку до відповідальності осіб, винних у невиконанні таких рішень та запровадити процедуру схвалення Кабінетом Міністрів планів організації виконання завдань, визначених Кабміну у рішеннях РНБО.

Нагадаємо, що у 2018 році ділянки нафтотрубопроводів "Самара - Західний напрямок" і "Грозний - Армавір - Трудова", що проходять територією України, були виведені з державної власності та передані в комерційне користування структурам, афільованим з Віктором Медведчуком. 19 лютого РНБО ухвалило рішення про санкції щодо Медведчука і його дружини Оксани Марченко, а також інших пов'язаних з ним осіб.

Новини України: звідки у подружжя Медведчука та Марченко взялися гроші на купівлю телеканалів

Новини України: звідки у подружжя Медведчука та Марченко взялися гроші на купівлю телеканалів

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація