Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президент звільнив голову Черкаської облдержадміністрації й одразу призначив нового

Документи датовані 4 листопада.

Президент України Володимир Зеленський своїм указом від 4 листопада звільнив із посади голову Черкаської облдержадміністрації Ігоря Шевченка.

Іншим указом глава держави призначив на цю посаду Романа Боднара. Він - працівник СБУ із Донеччини, учасник бойових дій.

У декларації Боднара зазначено, що він спільно з дружиною Нелею володіє квартирою площею 78 кв. м у Чернівцях. Іншої нерухомості і автомобіля він не має. Про це пише "ПроЧерк".

Нового голову Черкаської облдержадміністрації Романа Боднара приїхав представити активу області перший заступник керівника Офісу президента України Сергій Трофімов.

"Ключові завдання, які ставить президент перед головою ОДА, полягають у подоланні корупції, закінченні реформи децентралізації, залученні інвестицій у регіон. Це ті питання, якими вимірюється ефективність. Нові виклики вимагають від нас злагодженої роботи у стислі терміни", – сказав Сергій Трофімов.

Серед основних напрямів роботи новопризначеного голови облдержадміністрації перший заступник керівника Офісу президента назвав, зокрема, питання проведення опалювального сезону в Смілі. У пріоритеті також має бути розвиток транспортної інфраструктури, адже на Черкащині перетинаються дві міжнародні траси, тож вона має потужний транспортний потенціал.

"Усвідомлюю всю відповідальність перед громадою Черкащини і зроблю все можливе, щоб згуртувати активних, освічених, патріотичних людей навколо високих цілей і цінностей. Усі без винятку мої рішення, спрямовані на розвиток регіону, відповідатимуть критеріям ефективності, прозорості та послідовності", – сказав Боднар.

Роман Боднар
ПроЧерк
Роман Боднар

Зазначимо, що Зеленський також звільнив керівника СБУ Черкащини, якого призначив кілька місяців тому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції