Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президентські амбіції та друзі-олігархи: Кличко і Суркіс зробили відверті зізнання на балу в мерії

Поміж танцями та шампанським у відомих осіб знайшовся час і для розмов з журналістами.

Під час добродійного Віденського балу, що відбувся в колонній залі КМДА, мер Києва Віталій Кличко не відкинув можливості висунути свою кандидатуру на наступних виборах президента. Інший учасник заходу Григорій Суркіс розповів, як познайомився з дружиною, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"У нас різниця 30 років з моєю чарівною Катериною. Вона подарувала мені в 56 років нашого улюбленого сина В’ячеслава. Як її не любити", - запитав високопосадовець УЄФА. Суркіс розповів про історію стосунків зі своєю вже третьою супутницею життя. "Скажу вам відверто, що вона мені сподобалася, коли я ще був одружений вдруге. І через так роки півтора після того, як я вперше її побачив, коли ми розлучилися з другою дружиною, я несподівано 2 липня 1999 року побачив її в ресторані", - зізнався він.

ВідеоНайвпливовіші персони Віденського балу розповіли подробиці особистого та політичного життя

Як вальсує мер Києва Віталій Кличко, чи піде на президентську кампанію у 2019 році, і хто з найвпливовіших його підтримає, з ким ходить на яхті Григорій Суркіс, та як підкорив свою молоду дружину. Дар’я Щаслива допитувала найвпливовіших на Віденському доброчинному балу.

Найвпливовіші персони Віденського балу розповіли подробиці особистого та політичного життя

Кличка, як політика, хвилювали інші питання – він погодився відповісти на таке, що стосувалося його участі в президентській кампанії 2019 року. "Можливо, буду, але ще не вирішив", - сказав градоначальник. На уточнення, хто саме його може підтримати в такому рішенні, мер відповів, що покладатиметься на простих людей, а не впливових друзів.

Імена своїх назвав Суркіс – це Ігор Коломойський, Рінат Ахметов, Віктор  Пінчук і Дмитро Фірташ. Із ними, заявив футбольний чиновник, він міг би дозволити собі поспівати в караоке, випити вина, горілки чи віскі або ж і пограти в карти на яхті. Суркіс має плани особисто привітати з днем народження Фірташа у Відні. "Я був на дні народження – 55-річчі Ігоря Коломойського в Женеві, якого довго чекають у Києві, і він через якийсь проміжок часу з`явиться у Україні, і буде все гаразд, скажімо так", - сказав колишній власник "Динамо". З Ахметовим Суркіса пов’язує спільний відпочинок на узбережжі в Монако, а Пінчук, зі слів бізнесмена, взагалі називає Григорія та Ігоря "третім братом".

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції