Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президентські амбіції: Тимошенко, Гриценко і Вакарчук відповіли на гострі запитання британського телеведучого

Українські політики вкотре продемонстрували вміння уникати не корисних їм відповідей.

Третій день форуму Ялтинської європейської стратегії позначився виступами кількох українських політиків, котрих соціологи бачать серед кандидатів на виборах президента України. Розмову з Юлією Тимошенко, Анатолієм Гриценком і Святославом Вакарчуком модерував британський телеведучий Стівен Сакур, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Першою до нього підійшла Тимошенко – єдина, хто слухав ведучого через перекладача. Сакур одразу поцікавився, як українці можуть вірити в пропоновані "новим курсом" глибокі структурні реформи, якщо фракція "Батьківщини" дала один із найнижчих у ВР показників підтримки змін. Тимошенко ж пообіцяла ринкові ціни на газ, але після формування відповідного ринку. А звинувачення свого газового контракту з РФ назвала піаром сил Януковича і абсурдом.

ВідеоЧи буде балотуватися Вакарчук у президенти та як близька до Москви Тимошенко – найяскравіші виступи на YES

Чи балотуватиметься Святослав Вакарчук у президенти, наскільки близька до Москви Юлія Тимошенко і чому Анатолій Гриценко сподівається нарешті не програти вибори. Щоб послухати потенційних кандидатів у президенти України під час завершального, третього дня форуму Ялтинської європейської стратегії, у залі доставляли стільці, чимало гостей і взагалі слухали стоячи. 

Чи буде балотуватися Вакарчук у президенти та як близька до Москви Тимошенко – найяскравіші виступи на YES

Гриценко поскаржився, що "всі олігархічні центральні телеканали" на кілька років для нього були вимкнені. "В Україні близько 400 політичних партій. Це клініка. Попри це, ми другі", - заявив він.

Музикант Святослав Вакарчук минулий рік провів в університеті у Стенфорді, вивчаючи лідерство та управління державою. Тож питання, чи має він намір перейти до практики, напрошувалося саме по собі. "Ви знаєте, назва конференції YES з англійської перекладається "так". Але не чекайте від мене у зв’язку із цим гучних політичних заяв", - ухильно відповів він.

Разом із тим Вакарчук розкритикував точку зору, що співакам не місце в політиці. "Часто я чую від політиків, від їхніх експертів "Хай музиканти співають, а політики займаються політикою". Але 27 років ці політики займаються політикою, і що ми бачимо? Яке слово у вас найбільш напрошується, яка асоціація? Що роблять політики? Крадуть. Тобто хай співаки співають, а ми будем красти. Ви готові миритися з такою ситуацією? Я не готовий. Скажіть, що мені в такій ситуації робити?", - запитав він.

Сакур поставив з десяток запитань, які зводилися до одного: чи балотуватиметься Вакарчук у президенти. У хід ішли компліменти, спроби взяти на слабо, навідні питання і врешті – пряме, в лоб: "Коли ви збираєтеся сказати нам, коли ви будете готові вирішити, чи балотуватиметеся у президенти? Коли ви скажете?". Однак Вакарчук уперто ухилявся від відповіді і пояснив, чому. "Одна річ, яку я люблю з мого рок-н-рольного чи шоу-бізнесового досвіду, насправді небагато я люблю – це здатність тримати інтригу", - заявив він.

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко

Залиште свій коментар

Вибір редакції