Президентські вибори-2024: кого українці хочуть бачити у списках та за кого готові голосувати

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Президентські вибори-2024: кого українці хочуть бачити у списках та за кого готові голосувати

Фото: УНІАН

Антирейтинг очолює Порошенко: 45% українців не проголосували б за нього за жодних обставин.

Найбільше на майбутніх президентських виборах у 2024 році хотіли б бачити у списках В. Зеленського (34%) та Ю. Тимошенко (22%).

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг".

Крім того Ю. Бойка хотіли б бачити у списках 20% виборців, П.Порошенка – 18%, В. Гройсмана – 15%, І. Смешка – 14%, 10% – Є. Мураєва.

Своєю чергою антирейтинг очолює П.Порошенко: 45% українців не проголосували б за нього за жодних обставин. 36% не проголосували б за Ю.Бойка, 32% – Ю. Тимошенко, 27% – В. Зеленського, 24% – О. Ляшка, кожен шостий не проголосував б за жодних обставин за А. Яценюка, О. Тягнибока та Є. Мураєва.

Тим часом моделювання другого туру президентських виборів дало наступні результати. Президент Зеленський перемагає у всіх можливих варіантах з найближчими опонентами. Так, у парі Зеленський-Порошенко результат 65% проти 35% (серед тих, хто має намір голосувати і  визначився з вибором). У парі Зеленський-Тимошенко – 61% проти 39%, у парі Зеленський-Бойко – 66% проти 34%.

Дослідження "Суспільно-політичні настрої населення" проведене Соціологічною групою "Рейтинг" 30 червня – 3 липня 2021 р. Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing  - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.

Про те, чим невдоволені українці та як наразі зелена владна команда намагається втримати свої рейтинги - у нашому матеріалі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація