Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президентські вибори в Україні можуть відбутися не в березні, а в червні 2019 року – політичний оглядач

Президентські вибори в Україні можуть відбутися не в березні, а в червні 2019 року – політичний оглядач

Свою "математику" з цього питання запропонував Павло Нусс.

Вибори президента України можуть бути перенесені. Про це заявив політичний оглядач Павло Нусс, ідеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Він пояснив, що українські політики орієнтуються на дату проведення чергових виборів глави держави 31 березня наступного року, а насправді п’ять років повноважень Петра Порошенка на цій посаді спливуть тільки 7 черня, бо, згідно зі статтею 104 Конституції, початком повноважень президента є дата, коли він склав присягу у парламенті. Порошенко переміг на позачергових виборах у травні 2014-го, а присягу склав саме 7 червня.

Відео Політичний оглядач Павло Нусс заявляє, що вибори президента України будуть перенесені

Українські політики орієнтуються на дату проведення чергових виборів глави держави - 31-го березня наступного року. А насправді п'ять років повноважень Петра Порошенка на цій посаді спливуть тільки 7-го червня. Бо початком президента є дата, коли він склав присягу у парламенті. 

Політичний оглядач Павло Нусс заявляє, що вибори президента України будуть перенесені

Таким чином, на думку Нусса, чергові вибори очільника держави і верховного головнокомандувача мають відбутися не 31 березня, а 9 червня 2019 року. Однак проблема полягає в тому, що політтехнологи вважають літо мертвим сезоном, а вибори під час масових відпусток – найсприятливішою порою для чорних технологій. Поінформований про це Нусс уже передбачає протест опозиції та розмови про формування громадської думки щодо неконституційності дати виборів 31 березня.

Як повідомлялося, 7 серпня президент України Петро Порошенко доручив Раді національної безпеки і оборони України провести засідання, присвячене протидії втручанню в українські вибори. "У наступному році нас, Україну, і багатьох наших партнерів очікують важливі вибори, які визначатимуть темпи і якість нашого розвитку і взаємодії на середньострокову перспективу. Доручаю РНБО передбачити окреме засідання щодо протидії втручання у вибори", - заявив Порошенко.

Фотогалерея Місцеві вибори в Україні: самотній Яценюк, Юля в білому і відсутність черг (13 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції