Президентський законопроект про відмову від позаблокового статусу не передбачає вступу до НАТО

Дата публікації
Президентський законопроект про відмову від позаблокового статусу не передбачає вступу до НАТО

У Порошенковому законопроекті про відмову від позаблокового статусу не передбачений вступ до НАТО / УНІАН

У Раді зареєстрували аж чотири законопроекти про відмову від позаблокового статусу.

У Верховній Раді зареєстровані аж чотири законопроекти під номером 1014, які передбачають відмову України від позаблокового статусу і фіксацію курсу на вступ до НАТО.

Першим законопроект подала "Батьківщина" (№1014), потім – "Блок Петра Порошенка"(№1014-1) і "Народний фронт" (№1014-2). Президентський документ зареєстрований останнім – під номером 1014-3.

"Чим вони відрізняються в частині НАТО? Перших три проекти скасовують позаблоковий статус і чітко фіксують стратегічну мету України - вступ до НАТО. Ясна річ, не сьогодні, на перспективу. Проект президента зареєстрований останнім із чотирьох. Тож виписувався він довше і старанніше. У проекті Порошенка йдеться про що завгодно, про усілякі принципи й критерії, але в ньому не зафіксовано головного - немає там мети вступу України до НАТО. Путін може почуватися задоволеним. Можна скільки завгодно заперечувати наявність закулісних домовленостей з Путіним. Але коли доходить до справи - їх не приховаєш. Тепер слово за депутатами", - написав у Facebook політик Анатолій Гриценко.

 
Допис by Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, сьогодні Яценюк презентує в Раді держбюджет-2015 та ще 40 економічних законопроектів.

Наступна публікація