Припинення вогню та безперешкодний доступ ОБСЄ до Донбасу. Порошенко озвучив вимоги до Росії

Петро Порошенко висунув до Росії три вимоги щодо врегулювання ситуації на сході Україні.

Президент України Петро Порошенко висунув до Росії три вимоги щодо врегулювання ситуації на сході Україні. Передусім президент вимагає від Росії повного припинення вогню на Донбасі. Про це він написав у своєму Twitter.

"Перше – Росія повинна забезпечити стале та всеохоплююче припинення вогню на Донбасі", - написав він.

Крім того, Порошенко вимагає від РФ припинити постачання на українську територію власних регулярних військ, зброї, боєприпасів і військової техніки.

Наприкінець президент України вважає, що Росія має забезпечити безперешкодний доступ СММ ОБСЄ до всієї окупованої території Донбасу.

Також президент України Петро Порошенко заявив, що Мінські домовленості є нічим іншим як тактикою політичної маніпуляції з боку Росії за столом переговорів та контрольованої агресії.

"Українська сторона демонструє добру волю, відповідальність і робить чіткі кроки до мирного врегулювання. А що Росія робить у відповідь? Нічого, нуль. Вона намагається перекинути відповідальність і провину на когось іншого. А тому ми не будемо залазити у пастку пріоритетності політичних аспектів Мінських домовленостей. Ми туди не поліземо. Все це ніщо інше, як тактика політичної маніпуляції за столом переговорів і контрольована агресія на полі битви, яку регулярно зараз демонструє Росія", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко спрогнозував звільнення полоненого українця-інваліда. Йдеться про полоненого Володимира Жемчугова, який не бачить і не має кінцівок.

Залиште свій коментар

Наступна публікація