Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пристайко заявив, що готовий до відставки

Міністр визнав, що на його посаду добирають інші кандидатури.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко готовий до відставки зі своєї посади. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на інтерв’ю посадовця одному з телеканалів.

"Прямолінійно, якщо запитати: дійсно, чи я готовий до відставки? Я готовий з самого початку, ще приходячи на цю посаду", - зізнався керівник МЗС. Він додав, ця готовність є неодмінним супутником його роботи. "Готовність є завжди", – пояснив він.

Також Пристайко визнав, що на його посаду можуть підбиратися нові кандидатури, і вочевидь, так і відбувається, При цьому міністр визнав, що не почувається задоволеним своєю роботою, так само, як і роботою колег у Кабінеті міністрів України.

Плейлист 24 відео Політичні скандали

Українську політику час від часу стрясають гучні скандали, які призводять до відставок, арештів та зниження рейтингів довіри.

Політичні скандали

Раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук підтвердив, що зустрічався із Сергієм Тігіпком, який нібито може повернутися у велику політику. Разом з цим Гончарук прокоментував свою можливу відставку. "Скільки я себе пам'ятаю — мене звільняють, тому я звик до таких питань. Жодних заяв я не писав, з президентом відповідних тем не обговорював", — повідомив прем’єр.

Залиште свій коментар

Вибір редакції