Зеленський у Давосі пообіцяв "інвестиційних нянь" для великого бізнесу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент наголосив, що умови для інвесторів будуть дуже сприятливі.

Україна має аргументи для розмови з потужними західними інвесторами і готова їх зацікавити. Про це на форумі в Давосі заявив президент Володимир Зеленський.

Зокрема, він розповів про підготовлену програму для інвесторів. "Кожному інвестору, який приведе в Україну сто мільйонів доларів плюс, ми забезпечимо окремий контракт з державою", - заявив президент. "Саме держава буде вас захищати", - наголосив Зеленський.

Глава держави пояснив, що програмою передбачені окремі державні менеджери для крупних інвесторів - так звані інвестиційні няні. "У вас буде менеджер, який розмовляє п’ятьма мовами. 24/7 цей менеджер буде з вами працювати", - запевнив президент. "Будь-яке питання, будь-яка проблема – у вас буде контакт із цим менеджером. І не буде жодної проблеми", - пообіцяв він.

Інвестиційний пакет з промови Президента України в Давосі на Економічному Форумі. ———————————————— Пропозиція перша:...

Опубліковано Тимофеєм Миловановим Середа, 22 січня 2020 р.

Також Зеленський розповів про підготовку до великої приватизації, котра має стартувати весною 2020 року. "На сьогодні 500 підприємств готові до приватизації", - конкретизував він і запросив іноземний бізнес узяти участь в їх купівлі. "Перші два роки всім інвесторам, які вкладуть у приватизацію 10 мільйонів доларів плюс – ми даємо податкові канікули", - зауважив президент.

Відео Президент України виступить на Всесвітньому економічному форумі у Давосі

Українська делегація на чолі з Володимиром Зеленським уже в Давосі. Президент виступить на Всесвітньому економічному форумі. До того ж, у нього запланована низка зустрічей із лідерами іноземних держав, представниками бізнесу та міжнародних фінансових організацій.  

Президент України виступить на Всесвітньому економічному форумі у Давосі

Залиште свій коментар

Вибір редакції