Приватизація та ринок землі. Зеленський підписав указ про невідкладні заходи для проведення реформ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент дав доручення уряду.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про невідкладні заходи щодо проведення реформ, спрямованих на стимулювання економічного зростання та зміцнення держави.

Про це йдеться на сайті Офісу президента.

У документі йдеться про заходи, спрямовані на продовження структурних економічних реформ, запровадження додаткових механізмів для прискорення соціально-економічного розвитку України, підвищення рівня добробуту населення, гармонійного розвитку регіонів, впровадження європейських стандартів життя, зміцнення держави.

Указом Зеленський дає доручення Кабміну до кінця року в економічній, фінансовій, енергетичній та бізнес сферах розробити і внести на розгляд Верховної Ради низки законопроєктів:

  • зі створення умов для функціонування конкурентного ринку залізничних перевезень в Україні та поліпшення якості і доступності відповідних послуг,
  • щодо функціонування внутрішнього водного транспорту,
  • щодо управління відходами,
  • з протидії незаконному видобутку бурштину,
  • щодо погашення заборгованості на оптовому ринку електроенергії, що утворилася до 1 червня 2019 року,
  • щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва етилового спирту,
  • щодо лібералізації трудових відносин та оновлення законодавства про працю.
  • введення дворічного мораторію на проведення перевірок фізичних осіб-підприємців (ФОПів),
  • пом'якшення відповідальності ФОПів за порушення порядку подання звітності, пов'язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (касових апаратів).

Нагадаємо, Зеленский нещодавно наклав вето на ухвалений Верховною Радою законопроєкт, який передбачав верифікацію та моніторинг пенсій, пільг, субсидій та інших соціальних виплат, що здійснюють за рахунок державних коштів, повернуто назад парламентарям.

Відео В Офісі президента оприлюднили нове інтерв’ю Володимира Зеленського на Tesla

Цього разу глава держави відповідає на запитання людини за кадром. Зеленський наголошує, що там, де вже розвели війська, обстрілів немає. Щодо соціальних ініціатив, то президент озвучив плани наступного року побудувати або реконструювати сто стадіонів, сто шкіл, сто дитсадків та придбати сто шкільних автобусів.  

В Офісі президента оприлюднили нове інтерв’ю Володимира Зеленського на Tesla

Залиште свій коментар

Вибір редакції