"Приємно, що людина знає українську мову": Зеленський прокоментував пропагандистську статтю Путіна і пообіцяв відповідь

"Приємно, що людина знає українську мову": Зеленський прокоментував пропагандистську статтю Путіна і пообіцяв відповідь

Фото: president

Зеленський каже, що поки не читав повністю статтю Путіна, але пообіцяв, що після прочитання Україна подумає над відповіддю.

Президент Володимир Зеленський прокоментував пропагандистську статтю Володимира Путіна про Україну, іронічно заявивши, що його російський колега провів "глибоку роботу" і "витратив багато часу" на неї.

Про це заявив український президент 13 липня, спілкуючись з журналістами після Форуму.

"У мене не було часу прочитати всю цю статтю, але ті частини, які я прочитав, я побачив там глибоку роботу. Дійсно президент РФ витратив багато часу, там багато архівної роботи. Я можу тільки позаздрити, що президент такої великої країни може собі дозволити витратити стільки часу на такий обсяг такої детальної роботи. Тепер у нас є відповідь, чому у нього немає часу на зустріч в "Нормандському форматі", - сказав Зеленський і жартівливо додав, - "Приємно, що людина знає українську мову" (стаття президента РФ перекладена і розміщена на сайті Кремля і українською. - Ред.).

Крім того, Зеленський пообіцяв дати відповідь на цю статтю, сказавши: "Прочитаємо і подумаємо над відповіддю". 

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін 12 липня у продовження своєї тези, висловленої під час недавньої "Прямої лінії" про те, що “росіяни та українці – один народ”, опублікував на сайті Кремля статтю українською та російською мовами, в якій містяться ключові твердження із “методичок” російської пропаганди. Подробиці  пропагандистської статті Путіна читайте за цим посиланням.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація