Призначити Ахметова і Бойка керувати окупованим Донбасом захотіли в ЄС - Безсмертний

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водночас за його словами, українська сторона ці пропозиції одразу відкинула.

Ідею призначити Ріната Ахметова та Юрія Бойка керівниками окупованих частин Донбасу вперше озвучили європейські політики ще в липні-серпні минулого року.

Про це, як повідомляє Радіо Свобода, розповів представник України в підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи на переговорах у Мінську Роман Безсмертний.

"Найцікавіше, що вперше мені питання про можливість призначення названих персон керівниками однієї та іншої частин регіонів, було поставлено не українськими, а європейськими політиками. Очевидно, що ініціатива таких розмов виходила з Кремля", – зазначив Безсмертний.

Однак, за його словами, українська сторона ці пропозиції одразу відкинула, так само як і сепаратисти. "На переговорах з іншої сторони постійно звучить риторика несприйняття і Партії регіонів, і "Опозиційного блоку", – додав Безсмертний.

Відео Бойко і Ахметов можуть стати главами адміністрацій Донецька і Луганська

Нагадаємо, інформація про призначення Бойка та Ахметова на окуповані території вперше публічно пролунала в статті журналіста Сергія Рахманіна в газеті "Дзеркало тижня" від 11 березня 2016 року.

Рахманін стверджував, що Порошенко розглядає план, який передбачає заміну ватажків бойовиків Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького персонами, які б влаштували і Київ, і Москву. І нібито такими людьми можуть стати олігарх Рінат Ахметов та лідер парламентської фракції "Опозиційного блоку" Юрій Бойко.

У прес-службі Ріната Ахметов повідомили, що не коментують чутки, але додали, що бізнесмен готовий на все, аби лише зупинити війну. Схожу заяву зробив і народний депутат Юрій Бойко.

Водночас у БПП заявили, що інформація про проведення переговорів в Адміністрації президента з Рінатом Ахметовим та Юрієм Бойком про можливе призначення їх головами в окремі райони Донецької та Луганської областей вельми вірогідна і заслуговує довіри.

Залиште свій коментар

Вибір редакції