Про партію "Голос", олігархів та вимоги до президента. Головне з промови Святослава Вакарчука

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Музикант разом з партією йде на парламентські вибори.

Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук оголосив, що створює партію та братиме участь в парламентських виборах 2019 року.

Новостворена партія дістала назву "Голос". Вакарчук розповів про ідеї, які захищатиме партія та представив членів своєї команди. ТСН.ua виокремив головне з промови лідера гурту "О.Е."

Про ідеї партії

Серед основних завдань у політиці Вакарчук назвав знищення корупції, боротьбу із зовнішнім та внутрішнім ворогом та євроатлантичну інтеграцію України.

"В часи, коли Росія своїми діями підриває нашу безпеку і створює екзистенційну загрозу ззовні, стара політика ослаблює державу зсередини. Ми мусимо знищити внутрішнього ворога і стати сильними перед лицем ворога зовнішнього. Саме це дозволить Україні наблизитись до того дня, коли вступ до ЄС і НАТО стануть реальністю. І саме тому партія "Голос" йде на вибори до Верховної Ради".

Окрім цього, музикант оголосив боротьбу з "приватизацією парламенту олігархами" та брехнею політиків.

"Ми втомилися від того, як політики знову і знову обіцяють виборцям всі блага на землі, щоб, отримавши мандат довіри, знову і знову використати його для власного збагачення. Огидно спостерігати, як олігархи приватизують парламент і диктують йому рішення.Але це не просто огидно, але й небезпечно".

Про президента

Святослав Вакарчук пообіцяв, що його партія виступатиме за конструктивні зміни та "змусить відповідати нового президента перед виборцям".

"Я скажу вам так: якщо президент пропонуватиме зміни, ми будемо виступами за ще більші зміни. Якщо він забуде про свої обіцянки, ми змусимо його відповідати перед виборцями. Нам потрібні справжні зміни, а не їх імітація. Наш "Голос" - це кінець старої політики і початок політики нової, політики, яка принесе Україну справжні зміни. Стара політика на".

Про стару систему та олігархів

Фронтмен "Океану Ельзи" та лідер партії переконує, що новостворена політсила ніяк не пов'язана з олігархами та  "не бере від них ні копійки".

"Стара політика належала олігархам. Ми ж не беремо в олігархів жодної копійки, жодної цукерки.Олігархи не пишуть і не фінансують наших сценаріїв. Нами ніхто не володіє. Нова політика – це, коли депутати підзвітні не своїм спонсорам, а людям, які за них проголосували. Наші політичні рішення купувати не зможе ніхто".

Вакарчук виступив як противник старої політики, він назвав її "сліпою вірою у президента, за яку Україна вже не раз поплатилася".

"Стара політика – це сліпа віра у нового президента. Ми це проходили у 2004-му, ми це проходили у 2014-му. І ми з вами заплатили велику ціну за те, щоб усвідомити: нового обличчя в кабінеті на Банковій недостатньо. Ми не покладаємо всіх надій на президента. Ми віримо в народ. А президент має бути підзвітним народові. Саме так робиться нова політика".

Про свою команду

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук презентував команду партії "Голос". 

До її складу увійшли Юлія Клименко, екс-заступниця міністра економіки в уряді реформаторів.

Серед успіхів колишньої чиновниці зазначається таке: усунуто понад 100 бар’єрів для бізнесу; розроблено і подано на розгляд Кабміну стратегію державної політики у сфері малого і середнього бізнесу; підписано програму Європейського Союзу на суму 95 млн євро для розвитку малого і середнього бізнесу в Україні; підписано програму ЄС для підтримки малого і середнього бізнесу обсягом 2,3 млрд євро; підготовлено і запроваджено реформу системи нагляду (контролю), підготовлено закони для їхнього подальшого ухвалення парламентом; розроблено і затверджено процедури та політики в секторі надання державних послуг; проведено реформу Міністерства тощо.

Ярослав Юрчишин, громадський активіст та екс-голова правління антикорупційної організації Transparency International Україна.

Працював радником у Секретаря РНБО, спікера Верховної Ради України. Серед іншого був співавтором антикорупційної реформи в Україні. Разом з іншими активістами добився створення антикорупційного суду. 

Юрій Соколов, доктор медичних наук та піонер у сфері кардіохірургії.

Уперше в Україні виконав низку складних кардіологічних операцій, а також працював над створенням реперфузійних центрів, де проводять безоплатне коронарне стентування.

Андрій Шараскін, актор, режисер та командир роти, яка захищала Донецький аеропорт.

За участь у захисті Донецького аеропорту нагороджений орденом "За мужність" III ступеня та відзнакою президента України — медаль "Учасник антитерористичної організації". Має відзнаку міністра оборони "Знак пошани". Від початку серпня 2014 до січня 2016 року учасник російсько-української війни. Від 2016 року — заступник командувача Української добровольчої армії з суспільно-політичних питань. 

Соломія Бобровська, громадська активістка, волонтерка, виконувачка обов'язків голови Одеської ОДА 2016-2017 років.

Очолила область у 26 років. Бобровська є співзасновницею громадських ініціатив Євромайдан SOS та Допомога ДПСУ. 

ВідеоЙога і котики: Святослав Вакарчук нарешті відкрив офіційний акаунт в Instagram

На свій День народження Святослав Вакарчук вирішив зробити подарунок фанатам і відкрити офіційну сторінку в мережі Instagram. Про що був його перший пост і як відреагували прихильники - дивіться в сюжеті.

Йога і котики: Святослав Вакарчук нарешті відкрив офіційний акаунт в Instagram

Залиште свій коментар

Вибір редакції