Про явку та результати: головні цифри другого туру президентських виборів в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перемогу на них, за даними екзит-полів, здобув Володимир Зеленський.

За даними екзит-полів, перемогу на президентських виборах в Україні здобув Володимир Зеленський. Він обійшов свого опонента, чинного президента Петра Порошенка більш, ніж вдвічі.

головні цифри виборів, інфографіка
ТСН.ua

Явка на виборах, за даними 198 із 199 ТВО, становить 62,06%. Найбільшу явку зафіксували у Львівській області, а найменшу – у Закарпатській.

Згідно з даними екзит-полу ТСН, за Зеленського проголосували 72,8% виборців, а за Порошенка – 27,2%.

Президент Порошенко під час промови у штабі визнав свою поразку та привітав Зеленського із перемогою. Також він пообіцяв йому допомогу у разі потреби. Загалом промова Порошенка тривала 27 хвилин.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

ВідеоБрифінг спікера Зеленського та майже пустий Мистецький арсенал – ситуація в штабах кандидатів

Розпочався брифінг спікера штабу Зеленського. Журналісти розпитували Разумкова про нові призначення, але він відмовляється їх називати назагал для безпеки кандидатів. Петро Порошенко також виступив після оголошення результатів екзит-полів, пообіцяв підставити плече Зеленському, але працювати в опозиції.  

Брифінг спікера Зеленського та майже пустий Мистецький арсенал – ситуація в штабах кандидатів

Залиште свій коментар

Вибір редакції