"Про зброю не знав". Рубан відхрестився від звинувачень у суді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Переговірник каже, що виконував роль водія.

Керівник Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан під час обрання запобіжного заходу у Шевченківському суді Києва заявив, що не перевозив зброю з окупованих територій, а був лише водієм.

За словами Рубана, сама операція з перетину межі з окупованими територіями була спланована офіцером із позивним "Кедр", а він сам нібито лише керував автомобілем.

"Я виконував роль водія. Авто я отримав для перетину кордону. Я не маю перепустки на перехід на непідконтрольну територію, проте раніше я займався, і продовжую, обміном полонених. Переходів у мене більш ніж 140", - сказав він.

Рубан додав, що мав перевезти один товар на території, тимчасово підконтрольні бойовикам, а  звідти забрати, зі слів "Кедра", меблі.  

"Про наявність зброї я не знав. Все інше відкидаю, ваша честь", - звернувся переговірник до судді.

 

Нагадаємо, раніше керівника Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана затримали на лінії розмежування в зоні проведення антитерористичної операції.   Він прямував з окупованих територій, і в його вантажі знайшли зброю та боєприпаси. У повідомленні про підозру переговірнику закидають підготовку терористичного акту і незаконне володіння зброєю. 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції