Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Продюсер "Грошей" підніме у Раді теми обмінників і виведення сім'єю Гонтаревої грошей із "Дельта Банку"

Дубінський планує оперативно повідомляти про засідання профільних комітетів парламенту.

Сьогодні, 20 квітня, ведучого та креативного продюсера програми "Гроші" на 1+1 запрошено на спільне засідання Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції та Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності. Тема зустрічі: "Корупційні ризики в діяльності банківської сфери України та впровадження антикорупційних заходів". 

До участі у засідання серед інших запрошені міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова НБУ Валерія Гонтарева. 

Дубінський завітає на засідання як експерт в економічній сфері та представник громадянського суспільства. До обговорення він планує запропонувати декілька актуальних тем. Зокрема, проблему "сірого" валютного обміну. За даними програми "Гроші", яка декілька тижнів тому провела власне журналістське розслідування, лише у Києві наразі функціонує близько 5 тисяч нелегальних пунктів обміну валют. Журналісти програми зафіксували на відео, як правоохоронці "кришують" незаконну діяльність, та вимагають хабарі за своє мовчання.  

Також ведучий планує підняти тему виведення коштів родиною голови НБУ Гонтаревої з сумнозвісного "Дельта Банку" - щодо прогалин у розслідуванні НАБУ питання зловживання службовим становищем голови НБУ.  Нагадаємо, що минулого тижня Олександр був запрошений до Національного антикорупційного бюро зі згаданих питань.

Ще однією темою до обговорення стане питання навмисного доведення до стану банкротства ПАТ КБ "Хрещатик", що могло відбутися за участі посадових осіб КМДА. 

Засідання відбудеться о 15:00, про його результати Олександр планує оперативно повідомляти на своїй сторінці у Facebook.

Відео "Гроші" викривають впливових кришувальників нелегальних обмінних пунктів

Залиште свій коментар

Вибір редакції