Проект "Новоросія" був похований. Порошенко пообіцяв повернути Донбас після слів Захарченка

Ватажка терористів гарант назвав маріонеткою. 

Президент України Петро Порошенко після слів ватажка "ДНР" Олександра Захарченка про "створення Малоросії" пообіцяв відновити суверенітет над Кримом і Донбасом.

"Проект "Новоросія" був похований. Україна відновить суверенітет над Донбасом і Кримом", - цитує слова президента його речник Святослав Цеголко.

Також Порошенко зазначив, що українські військові зупинили російську агресію на лінії зіткнення. Він нагадав, що силовики влітку 2014 року звільнили низку окупованих міст,  зокрема Слов'янськ, Краматорськ, Сєвєродонецьк та Лисичанськ. 

"Ви маєте розуміти, що Захарченко, Плотницький - це не політичні фігури, це - маріонеткове шоу, яке транслює меседжі, отриманні з Росії", - додав глава держави. 

Як повідомлялося раніше, 18 липня ватажок "ДНР" Олександр Захарченко оголосив про створення "перехідної держави Малоросія". Окрім того, бойовики створили "конституційний акт Малоросії", відповідно до якого "Київ збереже за собою статус історико-культурного центру", а окупований Донецьк буде "столицею". Прапором так званої "Малоросії" терористи визначили прапор Богдана Хмельницького

Залиште свій коментар