Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Профільний комітет рекомендує Раді звільнити Шокіна

10 членів комітету проголосували "за", 4 - "проти".

Парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує парламенту ухвалити проект постанови про надання згоди на звільнення президентом України Петром Порошенком Віктора Шокіна з посади генерального прокурора.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні комітету. Так, 10 членів комітету проголосували "за", 4 - "проти", а троє - утрималися, передає УНІАН.

На засіданні комітету проект постанови щодо звільнення Шокіна представив представник президента у Раді, народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Степан Кубів.

Під час обговорення члени комітету відзначили низькі рейтинги довіри до генпрокурора Шокіна, а також те, що він відвідував засідання комітету лише один раз. Водночас кілька депутатів висловилися і на підтримку Шокіна.

Крім того, деякі депутати висловилися за необхідність все ж заслухати звіт генпрокурора за засіданні комітету.

Нагадаємо, генпрокурор Віктор Шокін після прохання президента Порошенка піти у відставку, пішов у відпустку. Зрештою, він таки написав заяву на звільнення. 

10 березня комітет Верховної Ради з запобігання корупції визнав проект постанови про звільнення Віктора Шокіна з посади генпрокурора таким, що відповідає вимогам антикорупційного законодавства.

Залиште свій коментар

Вибір редакції