"Проходимці були". Зеленський розповів про "чистки" у команді та пояснив, чому взяв друзів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами президента, найближчі люди – вони близькі люди, тому вони і були в його команді.

Президент Володимир Зеленський призначив на високі посади багатьох своїх друзів і дуже радий цьому. Про це він сказав в інтерв'ю до 100 днів президентства, яке транслював канал 1+1.  

"Що стосується друзів, найближчі люди – вони близькі люди, тому вони і були в моїй команді. Кому ти можеш довіряти, що довіряти. Поїдь – що на Донбасі, чому міст не будується, що в Станиці Луганській. Старий губернатор каже – та тут все будується, а ти їдеш і бачиш, що тут нічого не працює. І тому були запрошені – мій помічник Сергій Шефір, на інформаційну політику Юра Костюк, далі мій давній товариш, але він професійний юрист Андрій Єрмак, моя помічниця Маша. Це чотири людини. До речі. Ніхто з них не кум, не брат і не сват", - каже президент.

Він також зазначив, що дуже радий, що не один такий, хто прийшов у політику без жодного досвіду. На питання про те Юзіка в Раді, Зеленський зазначив, що він добре знає Кривий Ріг і його проблеми. "Він займався Кривим Рогом, він краще всіх його знає, це наше рідне місто, там повинні бути всі чисті депутати", - каже Зеленський.

Також він розповів про чистки у свої команді та партії. "Ми не можемо контролювати всіх депутатів, бо вони проходили якийсь конкурс, йшли від "Слуги народу", я впевнений, що якісь люди, ви бачили, ми почистили 11-12 людей одразу. Проходимці були. І я впевнений, хтось ще з’явиться серед нашого кола людей. Яким ти довіряв, а вони – зовсім інші люди, і з інших причин, ніж ми, прийшли до влади", - додав президент.

Нагадаємо, нещодавно виконалося 100 днів від початку президентства Володимира Зеленського. Що вже стиг зробити шоумен на посаді читайте у нашому спецпроєкті: 100 днів Зеленського.

Відео 100 днів президента Володимира Зеленського

Якими були перші 100 днів нового президента України Володимира Зеленського - дивіться у відвертому інтерв’ю.

100 днів президента Володимира Зеленського

Залиште свій коментар

Вибір редакції