Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура Криму відкрила провадження проти "няш-мяш" Поклонської

У зв'язку з незаконною забороною Меджлісу розпочато розслідування проти кримської "прокурорки".

Прокуратура Автономної Республіки Крим розпочала кримінальне провадження за фактами незаконної заборони діяльності Меджлісу окупаційною владою.

Про це повідомили в управлінні зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури України.

"Так званий "прокурор Республіки Крим" Наталія Поклонська подала до незаконно створеного Верховного суду Республіки Крим позов про заборону діяльності об'єднання "Меджліс кримськотатарського народу", а 12 квітня винесла протиправне рішення про зупинення його діяльності", - йдеться у повідомленні.

Як наголосили у прокуратурі, у подальшому, розглянувши позов, колегія суддів незаконно створеного Верховного суду Республіки Крим під головуванням Наталії Терентьєвої визнала об'єднання "Меджліс кримськотатарського народу" екстремістською організацією та заборонила його діяльність на території півострова.

Окремо зазначається, що вказані дії суперечать Конституції та законам України.

Нагадаємо, так званий "Верховний суд Криму" визнав Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонив його діяльність в Росії. "Прокурор Криму" Наталія Поклонська заявила, що Меджліс веде антиросійську діяльність на догоду Заходу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції