Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура піддасть слова лідерки одеського "Правого сектору" лінгвістичній експертизі

Антисемітські висловлювання можуть вартувати дівчині 5 років волі.

Триває скандал навколо висловлювання керівника одеського осередку "Правого сектору" Тетяни Сойкіної на марші націоналістів в Одесі 2 травня. Тоді вона заявила, що Україна має належати українцям, а не "жидам", ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Єврейські організації направили звернення до СБУ, бо розцінюють радикальні висловлювання, як заклики до погромів. Одеська прокуратура відкрила кримінальне провадження. "Наразі правоохоронці виконують необхідні слідчі дії. Зокрема, вивчають відео з висловлюваннями. Буде надано експертний аналіз цим висловлюванням, вирішується питання про призначення лінгвістичної експертизи", - розповіла співробітник обласної прокуратури Наталя Хорунжа.

Сама очільниця "Правого сектору" вже вибачилася через соцмережі й наголосила, що її неправильно сприйняли. "Хочу вибачитися перед ними і ще раз повторюсь: вкладала трошки інше поняття. Не про нацменшини, не про євреїв", - заявила Сойкіна.

ВідеоОчільниці одеського "Правого сектору" загрожує 5 років тюрми за антисемітське висловлювання

Через слова Тетяни Сойкіної, сказані зі сцени після патріотичної ходи 2-го травня, зчинився скандал. Єврейські організації Одеси направили звернення до СБУ, бо розцінюють радикальні висловлювання Тетяни Сойкіної, як заклики до єврейських погромів. Сама очільниця "Правого сектору" вже вибачилася через соцмережі й наголосила, що її неправильно сприйняли.

Очільниці одеського "Правого сектору" загрожує 5 років тюрми за антисемітське висловлювання

Залиште свій коментар

Вибір редакції