Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура шукає на Youtube компромат на скандального екс-заступника Авакова

Він виявився причетним до скандалу з земельними ділянками в селі Лісники.

Головна військова прокуратура шукає в українському Google, хто розмістив інформацію на сервісі Youtube з компроматом на колишнього заступника голови Міністерства внутрішніх справ Сергія Чеботаря.

Про це йдеться в ухвалі Печерського суду Києва від 10 грудня 2015 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє "Перша інстанція".

Цим рішенням суд надав доступ Головній військовій прокуратурі до інформації компанії Google, розміщеної на сайті "Youtube".

Згідно із судовим документом, санкція видана в рамках розслідування, яке веде Головна військова прокуратура Генпрокуратури, і пов'язане з розголошенням даних кримінального провадження від 14 червня 2014 року.

Кримінальне провадження відкрите за фактами розкрадання співробітниками МВС і підлеглого йому держпідприємства "Спецсервіс" значного обсягу річкового піску на території Вішеньковскої сільради Бориспільського району. Ймовірно, йдеться про арештоване майно, яке підлягало реалізації через уповноважену організацію.

Згідно з судовими документами, 5 грудня 2015 на сайті "Антикор" були розміщені публікації під назвою "Як заступник міністра МВС домовлявся про відкати на мільйони гривень" і два відеоролики, які містять дані про обставини скоєних карних злочинів.

Крім того, за інформацією слідства, за день до цього відеоролики з аналогічним змістом були розміщені одним з користувачів на сайті youtube.com.

Військова прокуратура встановила, що зазначені відеозапису насправді були зроблені Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ в рамках контррозвідувальної справи.

Надалі відеофайли були легалізовані і долучені до кримінального провадження.

Варто відзначити, що на сайті "Антикор" можна знайти публікацію і відеоролик під назвою, схожою на назву відеоролика, згадуваного в слідчих матеріалах: "Як заступник міністра МВС Чеботар домовлявся про відкати на мільйони гривень". На сайті Youtube опубліковані ідентичні відеоролики під назвою "Як Чеботар пісок продавав".

Оскільки сервіс youtube.com належить компанії Google, слідчим було надано дозвіл на доступ до такої інформації та документів, що є в її володінні.

Нагадаємо, Сергій Чеботар виявився причетним до скандалу з земельними ділянками в селі Лісники і до побиття журналістів каналу Zik

Так, 28 квітня у селі Лісники біля будинку екс-заступника міністра внутрішніх справ невідомі напали на знімальну групу. Нападники побили оператора, розбили техніку і втекли з місця інциденту.

Чеботар зазначив, що пішов у відставку "у зв'язку із систематичним цькуванням у вигляді замовних публікацій наклепницького характеру".

Залиште свій коментар

Вибір редакції