Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура спростувала заяву "Батьківщини" про обшук кабінету голови Київської облради

У партії стверджували, що правоохоронці прийшли з метою тиску.

Прокуратура Київщини стверджує, що не проводить жодних обшуків в кабінеті голови Київської облради Ганни Старикової. Про це повідомили в прес-службі відомства.

"Офіційно повідомляємо, що безпосередньо в кабінеті голови Київської облради Ганни Старикової прокуратура Київщини не проводить жодних обшуків", - зазначають правоохоронці.

Водночас вони зазначили, що у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) КК України, здійснюють обшуки в приміщенні Київської облради. 

"Відомості до ЄРДР були внесені за заявами громадян, які вказували на причетність заступника керуючого справами-начальника управління правової роботи Київської облради до незаконних оборудок із земельними ділянками на території Вишгородського району Київської області. Наголошуємо, що обшуки проводяться не тільки за місцем роботи посадовця, а також і за іншими місцями, де він працював", - наголосили в прокуратурі.

"Наразі ця справа слухається в суді, проте службовець ще жодного разу не з'явився на судове засідання. Здійснення правоохоронними органами своєї діяльності ґрунтується винятково на законі", - додали у відомстві.

Нагадаємо, раніше прес-служба "Батьківщини" повідомила, що у кабінеті очільниці Київської обласної ради Ганни Старикової співробітники Київської обласної прокуратури за санкцією Печерського райсуду столиці нібито намагаються провести обшук та виїмку документів. Чиновниця пов'язала такі дії з ініціативою Київської обласної ради "щодо боротьби з нелегальним видобутком піску в Київській області". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції