Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура відкрила кримінальне провадження через візит німецьких депутатів до Криму

Політиків звинувачують у порушенні порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію.

Прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження проти німецьких депутатів із партії "Альтернатива для Німеччини" (AfD) – через порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію півострова.

"Провадження розпочато за результатами розгляду звернення Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина. Відповідні відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Досудове розслідування розпочато за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 332-1 КК України за фактом порушення громадянами Федеративної Республіки Німеччина порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію", - уточнив речник Генпрокуратури України Андрій Лисенко.

Нагадаємо, 3 лютого з порушенням визначеного порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї до АР Крим прибули громадяни Німеччини, які планували використати свою поїздку для зустрічей із представниками російської окупаційної влади з метою обговорення з ними шляхів налагодження контактів із німецькою стороною.

ВідеоДо окупованого Криму здійснила візит група німецьких депутатів

Усі депутати з право-популістської партії "Альтернатива для Німеччини". Усі Вони члени регіональних парламентів. Відверто зізнаються, що їх не турбує загроза опинитися нев’їзними на материкову частину України й до санкцій їм байдуже. Навпаки, обіцяють Росії зробити усе можливе, аби Європа послабила економічний тиск.

До окупованого Криму здійснила візит група німецьких депутатів

До складу делегації увійшли депутати від партії "Альтернатива для Німеччини" з регіональних парламентів Берліна, Бранденбурга і Рейн-Вестфалії. Прибулі до Криму німецькі депутати заявили, що їх не турбує загроза опинитися нев'їзними на материкову частину України.

Призначений Москвою голова регіональної національно-культурної автономії німців Криму Юрій Гемпель заявив, що вони планують обговорити питання зняття санкцій і визнання Криму російським, передає "Радіо Свобода". За повідомленнями російських ЗМІ, депутати перебуватимуть на півострові до 9 лютого.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник назвав візит політиків до Криму "безвідповідальним вояжем".

МЗС України раніше заявляв, що поїздки зарубіжних політиків до Криму не мають статусу офіційних. Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції