Прокурор тлумачить протоколи допиту свідків, як вважає за потрібне - захист Омеляна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Адвокат наголосив, що у матеріалах справи немає протоколів допиту Омеляна, його брата і дружини.

Прокурор дає суб'єктивну думку щодо показання свідків, які не дали прямих показів про те, що міністром інфраструктури Володимиром Омеляном здійснювалися прямі незаконні дії.

Таку думку висловив адвокат Омеляна Олександр Лисак під час судового засідання у п'ятницю, 14 вересня, на якому розглядається питання обрання запобіжного заходу міністру за підозрою у незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації.

"Є посилання на 10 тисяч доларів. Я хочу щоб прокурор показав мені це посилання на 10 тисяч доларів", - зауважив адвокат.

Відео Міністр молоді та спорту хоче взяти на поруки Володимира Омеляна

Ігор Жданов з відповідною заявою звернувся до Солом'янського суду столиці. Там сьогодні обиратимуть запобіжний захід Володимиру Омеляну. НАБУ вручило йому підозру в незаконному збагаченні і декларуванні недостовірної інформації. 

Міністр молоді та спорту хоче взяти на поруки Володимира Омеляна

Також Лисак додав, що прокурор не обґрунтував заявлену вартість автомобіля Volvo в 11 тисяч доларів, яка, за словами адвоката, була занижена.

"Згідно з "Авторіа", такої вартості автомобіля не може бути. Прокурор зазначив, що власник зазначив, що було 11 тисяч доларів. То в такому випадку треба було допитати особу, яка складав договір. Хто повідомляв про цифру? Мають бути реальні докази того, хто про що повідомляв", - наголосив адвокат.

Також Лисак зауважив, що у матеріалах кримінального провадження немає протоколу допиту Володимира Омеляна як свідка, допиту його брата Максима і дружини тощо.

Нагадаємо, 13 вересня працівники Національного антикорупційного бюро України оголосили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Йому інкримінують незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації.

За даними НАБУ, 2015 року Омелян отримав активи, вартість яких значно перевищує його законні доходи: позашляховик BMW X5 2015 року випуску та готівку (90 тисяч доларів та 25 тисяч євро).

Сам чиновник вважає справу проти нього сфабрикованою та пов’язує її з наближенням виборів 2019 року.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції