Прокурора, який хотів за хабар влаштуватися в НАБУ, взяли під домашній арешт

Прокурора, який хотів за хабар влаштуватися в НАБУ, взяли під домашній арешт

Під час затримання прокурора-хабарника / Фото: Національне антикорупційне бюро України

Чоловікові також одягли електронний браслет.

Прокурор, який за хабар у 10 тисяч доларів намагався влаштуватися працювати в Національне антикорупційне бюро України, перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом та носитиме спеціальний браслет протягом двох місяців. Також у нього вилучили закордонний паспорт, аби не втік з України.

Такий запобіжний захід обрав сьогодні, 20 лютого, Солом'янський райсуд Києва. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник генпрокурора — керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

"Такий запобіжний захід обумовлений тим, що основні гласні та негласні слідчі (розшукові) дії на цей час проведено, досудове розслідування у кримінальному провадженні перебуває в завершальній фазі, обвинувальний акт невдовзі буде передано для розгляду по суті до суду. Як відомо, Національне антикорупційне бюро України порушило та розслідує кримінальне провадження за частиною 3 статті 369 Кримінального кодексу України – пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище. Карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна. Процесуальне керівництво у справі здійснює Спеціалізована антикорупційна прокуратура України", – уточнив Холодницький.

Нагадаємо, прокурор-хабарник працює в органах прокуратури останні 12 років. Нинішнє його місце роботи – відділ державного обвинувачення у вищих судах управління підтримання державного обвинувачення в суді Департаменту підтримання державного обвинувачення та представництва інтересів громадян або держави в судах Генеральної прокуратури України.

У НАБУ він намагався влаштуватися на посаду керівника/заступника керівника підрозділу детективів Бюро.

 

Суд взяв під домашній арешт прокурора, що давав хабар за посаду в Антикорупційному бюроУ суботу, 20 лютого Солом'янськи...

Опубліковано НАЗАР ХОЛОДНИЦЬКИЙ 20 лютого 2016 р.
 

Солом'янський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді взяття під цілодобовий домашній арешт строком на 60 дн...

Опубліковано НАБУ 20 лютого 2016 р.

Повʼязані теми:

Наступна публікація