Прокурора, який недорозслідував побиття Луценка, перевели на справу Корбана

Народний депутат розповів, що колишні міліціонери вигадали, як обходити механізм переатестації.

Нардеп Ігор Луценко, якого викрадали та катували під час Євромайдану, розповів, що кримінальні провадження у його справі не розслідуються, а правоохоронці, які організовували побиття і вбивства майданівців досі працюють - вже у поліції.

Про це депутат розповів 18 лютого у ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

"У моїй справі є два провадження - у справі про викрадення мене і покійного Вербицького. І найтолковіший прокурор, який вів одне з цих проваджень, я з ним нещодавно зустрівся під Генпрокуратурою, і питаю: "Як справи? Чого ви мене не кличете?" Мене лише два рази викликали за два роки у цьому провадженні. І він каже: "Слухай, а я вже займаюся Корбаном". Тому у мене величезне питання і до прокуратури: де ті прокурори зараз, котрі у судах підтримали звинувачення проти майданівців? Можна було їх всіх позвільняти", - сказав Луценко.

ВідеоПрокурора, який не дорозслідував справу Луценка, перевели на справу Корбана

Він також цікавиться, чому досі не усунули від посад усіх, хто був причетний до терору проти майданівців з міліції.

"Є факти, які свідчать про те, що досі у міліції (вже у поліції) працюють саме ті люди, котрі були не просто рядовими виконавцями терору проти Майдану, а його ключовими організаторами. Професіоналами міліцейської справи, які дійсно тероризували, викрадали, організовували вбивства, побиття саме майданівців. Є факти, коли вони проходять атестації, обходять механізм атестації і продовжують свою справу", - розповів Луценко.

Нардеп зауважив, що частково у ГПУ та МВС володіють інформацією щодо таких осіб, але "в управління спеціальних розслідувань немає таких повноважень - прийти до Авакова чи Деканоідзе і вимагати звільнення цих людей".

"Вони можуть лише розслідувати, і це займає у них багато часу, ресурсів через те, що у них немає людей, грошей, обладнання. Мені доводилося вибивати для них обладнання, особисто бігати, щоб купити спецобладнання для експертиз", - додав Луценко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: