Прокурорка Криму звинуватила Чубарова в екстремістській діяльності і пригрозила заборонити Меджліс

Дата публікації
Прокурорка Криму звинуватила Чубарова в екстремістській діяльності і пригрозила заборонити Меджліс

Рефата Чубарова попередили, аби той не брав участь у екстремістській діяльності на території Криму / golos-ameriki.ru

"Няш-мяш" не змогла озвучити попередження кримськотатарською мовою на вимогу Чубарова.

Лідера Меджлісу Рефата Чубарова сьогодні екстрено викликали в прокуратуру нелегітимної Республіки Крим, аби оголосити попередження щодо недопущення ведення екстремістської діяльності.

Як стало відомо, Чубаров не їздив у прокуратуру – прокурорка Наталія Поклонська, відома за прізвиськом "Няш-мяш", сама приїхала в офіс Меджлісу.

"Прокурор Криму Поклонська в будівлі Меджлісу оголосила попередження голові Меджлісу Рефату Чубарову щодо недопущення ведення екстремістської діяльності. Копія попередження вручена не була. Попри прохання озвучити попередження державною кримськотатарською мовою, в цьому було відмовлено", - написав у Facebook керівник юридичного управління Меджлісу Тейфук Гафров.

Поклонська також заявила, що якщо "зазначені порушення" не буде усунено, то "Меджліс кримськотатарського народу буде ліквідовано", а "його діяльність на території Російської Федерації заборонено". Про це пише УНІАН. Поклонська також уточнила, що попередження може бути оскаржене в суді.

Нагадаємо, вчора в Армянську кримські татари прорвали кордон ОМОНа, аби пропустити на півострів народного депутата і колишнього керівника Меджлісу Мустафу Джемілєва. Проте окупаційна влада Криму відправила Джемілєва назад до України. Після того учасникам мітингу почали вручати повістки в суд – їх звинувачують у екстремістській діяльності і хочуть оштрафувати на близько 10 тис. грн кожного.

Наступна публікація