Промовистий дрес-код: фахівці проаналізували одяг Терези Мей на зустрічі з Гройсманом

Британська прем'єрка підкреслила офіційність заходу та особливе ставлення до України.

Прем'єрка Великої Британії Тереза Мей виступає проти стереотипів і закликає не соромитись бути собою. Її любов до екстравагантного вбрання та яскравого взуття – не просто данина моді, а й мова, якою вона розмовляє зі своєю аудиторією, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Розуміють цю мову не всі. Одні вважають її іконою стилю, інших її манера вдягатись відверто дратує. Чорний стриманий жакет, спідниця до колін. Яскраві прикраси. І головна візитна картка Терези Мей – туфлі на підборах із леопардовим принтом. Все за протоколом – каже експерт з етикету та протоколу Наталія Адаменко.

ВідеоЕксперти розповіли, що означає вибір вбрання Терези Мей на зустріч з Гройсманом

На зустрічі Гройсмана і Мей її дресс-код та стриманий стиль підкреслює важливість та значимість цієї події. "Чорний колір – це її життєва позиція. Це говорить про те, що обговорювалися серйозні питання. Строгий діловий дрес-код – на мій погляд, це добре для України. Знову ж таки, підкреслила цим офіційність зустрічі", - вважає фахівець. І звертає увагу на яскраве взуття, котре може означати особливе ставлення до України.

"Прем-єр міністр Великої Британії та стилю", - саме так називають її таблоїди. У свої 60 нова "залізна леді" із задоволенням демонструє свої стрункі ноги, прикрашаючи їх взуттям з найулюбленішим леопардовим принтом. Уперше такі черевики Мей взула у 2002–му на з'їзд партії. Любов до хижого забарвлення - не єдине, за що критикують Мей. Ще було королівське приймання на честь посла Мексики у Букінгемському палаці, на якому Тереза була в лакованих ботфортах, і партійне зібрання, куди вона прийшла в гумових чоботах.

Фотогалерея "Торі - на вихід". У Лондоні тисячі людей протестували проти Терези Мей (8 фото)

В одязі, партійним синьому та зеленому жінка-прем'єр віддає перевагу більш яскравим кольорам, зокрема червоному. Великі прикраси та біжутерія - ще одна пристрасть Терези Мей, за котру її критикують. Однак частина жінок не приховує захвату від того, що вона дозволяє собі демонструвати власні смаки та трохи "хуліганити".

Українська дизайнерка Оксана Караванська неодноразово вдягала політиків на протокольні заклади, зокрема першу леді Марину Порошенко – на інавгурацію президента. Вона каже, що образи Терези Мей дуже яскраві та сміливі, але не заважають їй бути успішним та впливовим політиком. Навпаки, жіночність Мей допомагає їй у роботі – певна дизайнер. "Мені подобається те, що вона експериментує. Вона не боїться виглядати не по протоколу. І це класно. Норму протоколу, врешті, придумали люди, які так само можуть їх перепридумати. І я вважаю, що якщо вона вдягається жіночно, а вона справді вдягається жіночно, то це навпаки – має допомогти трошки в спілкуванні з чоловіками", - вважає Караванська.

Своїм вбранням Тереза Мей дуже вміло розмовляє зі своїми політичними опонентами та виборцями. Певні деталі одягу – немов сигнали її намірів. Вона ними може демонструвати рішучість і принциповість позицій на переговорах. Щодо українського прем'єра, то його зовнішній вигляд на зустрічі з Мей у Лондоні зауважень в експертів не викликав.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар