Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пропагандист "русского мира" та недолюдина. У Раді обурені появою скандальної Бондаренко

За словами одного з депутатів, Бондаренко в Раду привів депутат від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул.

Депутат від "Народного фронту" Юрій Береза обурений, що екс-депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко прийшла в парламент.

Про це він заявив у четвер, виступаючи з трибуни Верховної Ради, передає "Українська правда".

"Зараз в кулуарах Верховної Ради з'явилася яскравий пропагандист "русского мира" Олена Бондаренко. Її притяг сюди в кулуари панич, от з того боку сидить, пан Вілкул! Ця нечисть обливає брудом Україну на всіх російських каналах!", – заявив він.

Береза вважає, що своїм візитом Бондаренко осквернила Раду, тому треба "викликати санінспектора, щоб робити санінспекцію, чи викликати "батюшок", щоб освятили після цього".

"Але я чітко розумію, що цей панич (Вілкул) втратив почуття реальності! Притягнув цю недолюдину, яка була однією з авторів розв'язання війни на Донбасі. Це та людина, яка притягла російські канали, які пропагандували вбивство українців!", - наголосив Береза.

Депутат попросив голову СБУ Василя Грицака вважати його виступ офіційним зверненням і з'ясувати, чому Бондаренко ще на волі.

Нагадаємо, Бондаренко раніше неодноразово проголошувала провокаційні заклики проти української влади та військових Збройних Сил України, а за часів Євромайдану стверджувала, що українські силовики діяли "недостатньо жорстко", стріляючи у мирних активістів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції