"Пропонувала своїх людей на "солодкі" місця". Зеленський потролив Тимошенко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зеленський заявив, що Тимошенко просувала своїх людей в обмін на голоси у Раді

Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що лідер Батьківщини Юлія Тимошенко пропонувала "Слузі народу" список своїх людей на призначення в обмін на голоси у парламенті. Відповідну заяву він опублікував на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, раз на 5 років Тимошенко йде в опозицію до президента, аби "імітувати роботу про народ". Прокоментував він і виступ народної обраниці під час політичного ток-шоу на одному з телеканалів.

"Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які "принесуть інвестиції". Хотів би, щоб усі ми були чесними до кінця. Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на "солодкі" місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі "Слугою Народу" у Верховній Раді", - йдеться у повідомленні Зеленського.

Є дуже давня українська традиція. Раз на 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до чинного Президента,...

Опубліковано Володимиром Зеленським Вівторок, 19 листопада 2019 р.

За його словами, Тимошенко відмовили, бо "епоха договірняків скінчилася назавжди".

"Але подивіться, який гарний вигляд має зараз "опозиція". Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають "солоденького", - підсумував Зеленський.

Як повідомлялося раніше, лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що пропонувала президенту Володимиру Зеленському членів своєї команди ще на початку його каденції. 13 листопада після ухвалення проєкту закону про ринок землі вона оглосила про вихід її політсили в опозицію. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції