"Пропоную переворот. Треба прибрати фізично - всіх і зразу". У Раді показали відео з Савченко і Рубаном

"Пропоную переворот. Треба прибрати фізично - всіх і зразу". У Раді показали відео з Савченко і Рубаном

Фото: УНІАН

Депутатці інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків та підготовку теракту.

Народний депутат Надія Савченко у розмові із керівником "Офіцерського корпусу" Володимиром Рубаном запропонувала здійснити державний переворот у країні з метою усунення чинної влади.

Відео із розмовою було продемонстроване в залі Верховної Ради, де сьогодні парламентарі даватимуть згоду на її арешт.

"Я пропоную переворот.  Тому що їх нада убирать фізично - причом всіх і зразу. Це є один метод. Один день і тільки зсередини. Може бути пару днів. Но тільки один день найбільш удачний. До цього нада ждать ще до року часу. Далі нада робити так, щоб вони бігли. То єсть мене менше цікавить правітєльствєнний квартал, мене більше цікавлять їхні жиліща. Я думаю, що вони почнуть бігти, коли їм не буде куди вертаться. І вони почнуть бігти всі. Дальше ваша задача - це держать порядок... Ми повинні зробить так, щоб не почалося хаосу", - сказала вона.

28 хвилин ФАКТІВ. Дивіться і оцінюйте. Робіть висновки *склад ВР змінюється, а техніка в Раді допотопна. Сьогодні вона трохи підвела

Posted by Лариса Сарган on Thursday, March 22, 2018

"В будь-якому випадку, якщо ми зараз не зробимо цей проект, любими способами, тоді вобще не нада жить... ", - додала Савченко.

Рубан їй відповів, що хаосу боятися не варто.

"Хаос потрібен. Хаосом потрібно керувати", - сказав він.

Нагадаємо, Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків, змову із Володимиром Рубаном, який уже під арештом, та підготовку теракту у Верховній Раді. Його метою, за версією Генпрокуратури, було фізичне знищення керівництва держави та захоплення влади.

Савченко визнала, що причетна до вивезення зброї з окупованих територій та розмов про організацію терактів. Але назвала це власною спецоперацією. 

Із 40-сторінковим поданням Генпрокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності та арешту Савченко можна ознайомитися на ТСН.ua за цим посиланням.

Верховна Рада може зняти з Надії Савченко недоторканість та дати дозвіл на арешт

Верховна Рада може зняти з Надії Савченко недоторканість та дати дозвіл на арешт

Наступна публікація